Cennik biura rachunkowego Aktyw

Cena usług księgowych świadczonych przez nasze biuro rachunkowe działające na obszarze województwa opolskiego uzależniona jest od rodzaju prowadzonej działalności, od statusu podatnika (podatnik vat lub nie), od ilości zatrudnionych pracowników czy umów cywilnoprawnych, ilości dokumentów źródłowych oraz formy współpracy pomiędzy zleceniodawcą a biurem rachunkowym (w tym możliwość przesyłu danych drogą elektroniczną).

Firmy nowo powstałe traktujemy promocyjnie, oferując atrakcyjne ceny - licząc na długoletnią i satysfakcjonującą współpracę. Tym samym rabat cenowy udzielony przez nasze biuro w pierwszym roku prowadzenia działalności gospodarczej pozwoli tym kontrahentom w sposób naturalny poznać bezstresowo nowy styl zarobkowania. Minimalizacja kosztów obsługi księgowości przy równoczesnej kompleksowej obsłudze zapewnia profesjonalizm i długoletnia praktyka na polskim rynku.

Porozmawiajmy o zakresie usług i szczegółach współpracy. Telefon: +48 603 193 106

Ile kosztują usługi księgowe w Opolu?

ceny usług księgowych w biurze rachunkowym Aktyw Opole

Cennik usług księgowych prowadzonych przez biuro rachunkowe Aktyw s.c. dla klientów z Opola i okolic:

W celu usprawnienia obsługi już na samym początku działalności naszej firmy wprowadziliśmy opcjonalnie udogodnienia w postaci odbioru dokumentów bezpośrednio od zleceniodawców. Stworzyliśmy w ten sposób możliwość natychmiastowej analizy odbieranych dokumentów oraz wyeliminowania ewentualnych błędów w dokumentach czy uzupełnienia braków formalnych.

W zależności od potrzeb, za dodatkową opłatą, sporządzamy na życzenie klienta również analizy ekonomiczno-finansowe w cenie od 200zł w zależności od zakresu pracy.

Staranność i profesjonalizm to nasza dewiza.

Zadzwoń do mnie w sprawie wyceny kosztów usług księgowych. Dogadamy się: +48 603 193 106

Pozdrawiam,
Księgowa Ewa Idzikowska