Czy samodzielne prowadzenie księgowości w firmie jest dobrą decyzją?

Zdecydowanie nie. Biuro rachunkowe AKTYW to tacy sami ludzie jak Państwo. Mamy na względzie ułatwiać decyzyjność, a nie kojarzyć się w wysokimi kosztami. Każda nowo powstająca firma stara się do minimum ograniczyć wydatki traktując koszty związane w obróbką papierów jako zło konieczne. Warto jednak już na samym początku porozmawiać z osobami zajmującymi się tym na co dzień zawodowo, nawet jeszcze przed założeniem firmy, aby uniknąć niepotrzebnych błędów czy niedopatrzeń skutkujących potem niepotrzebnymi konsekwencjami.

Biuro rachunkowe AKTYW od prawie dwudziestu lat zdobywa doświadczenie, a współpraca z naszymi długoletnimi kontrahentami zaowocowała olbrzymią wiedzą nie tylko ekonomiczną. Każdego naszego kontrahenta traktujemy indywidualnie i z uwagą, gdyż im więcej informacji i problemów poznajemy na początku, tym lepiej możemy przygotować się wspólnie do późniejszych rozwiązań. Decyzję zawsze i wyłącznie podejmują przedsiębiorcy, ale aby była możliwa warto zasięgnąć rady wykwalifikowanych osób z doświadczeniem i profesjonalną wiedzą.

Zmiany ustaw podatkowych

Polityka ekonomiczna kraju korzysta z różnych instrumentów. Jednym z nich są ustawy podatkowe, które mają zapewnić stały dopływ gotówki do skarbca. Instrumenty te są bardzo często modyfikowane i śledzenie na bieżąco wszelkich zmian oraz interpretacja przepisów podatkowych wymaga olbrzymiego nakładu czasu i ciągłej uwagi. Do tego dochodzi specyficzne słownictwo często wymagające znajomości tematyki rachunkowości. Pracownicy biura rachunkowego AKTYW wspomagają się w tym względzie prenumeratami, publikacjami, wideokonferencjami, a nawet śledzimy dyskusje na forum internetowym czy analizujemy wyroki sądowe. Wspomagamy się też wiedzą prawniczą współpracując z kancelariami prawniczymi oraz doradcami podatkowymi.

Ile kosztują pomyłki rachunkowe?

Pomyłki kosztują niewspółmiernie dużo, a powierzając prowadzenie rozliczeń podatkowych firmie rachunkowej AKTYW z siedzibą w Opolu zyskują Państwo bezpieczeństwo i czas na prowadzenie własnych interesów. Jak każde biuro rachunkowe w tym kraju posiadamy ubezpieczenie OC firmy. Głównym przecież celem rozpoczęcia każdej działalności jest pomnażanie środków finansowych. Ułatwiamy to również poprzez stały dostęp do danych o swojej firmie uzyskiwanych z programów księgowych. Wyjaśniamy i omawiamy dane liczbowe na wydrukach dla celów decyzyjnych. Zapraszam do współpracy z nami. Prowadzimy dobrą i rzetelną księgowość dla klientów z Opola i całego województwa opolskiego. Zobacz cennik naszych usług: http://www.aktyw.opole.pl/cennik-biura-rachunkowego-aktyw.html